O IRON SKY

IRON SKY, to innowacyjna firma, która powstała z zamiłowania do nowych technologii, lotnictwa, filmowania i fotografii - wykładnią tych elementów są DRONY.

Specjalizujemy się w projektach związanych z dynamicznie rozwijającą się technologią UAV, realizując nie tylko lotnicze ujęcia foto-video, ale także fotomapy, pomiary, czy dokumentację techniczną. Nasze usługi znalazły już zastosowanie m.in. w geodezji, budownictwie, nieruchomościach, monitoringu, badaniach, marketingu i reklamie. Uzupełnieniem oferty są panoramy 360 i powstające z nich spacery wirtualne. Budujemy, naprawiamy i serwisujemy modele latające, zaczynając od podstawowych kopterów do celów komercyjnych, kończąc na profesjonalnych wielowirnikowcach, wykorzystywanych przez np. straż, policję, wojsko.

Jesteśmy pierwszym Ośrodkiem Szkoleniowym Operatorów UAV w Wielkopolsce. Prowadzimy praktyczno-teoretyczne kursy przygotowujące do uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO) dla służb mundurowych, firm i osób prywatnych. Nasi instruktorzy jako jedni z pierwszych w Polsce uzyskali państwowe uprawnienia UAVO VLOS z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Wykonujemy legalne loty tylko w strefach uzgodnionych z ULC i PAŻP. Naszą misją jest wypracowanie dla Ciebie największych możliwych korzyści i zysków poprzez wychodzenie ponad umowne potrzeby. Wyznaczamy standardy, dlatego działamy zgodnie z naszym hasłem: poziom wyżej.

➡ Mówili i pisali o Nas: Forbes, Magazyn Strażak, Fakty TVN, TVP, Teleexspress, Teleskop, Abrys, InfoDron, Kaleidoscope pod red. Martyny Wojciechowskiej, Areofestiwal, Piknik Szybowcowy Leszno, Nasz Głos Poznański, Gazeta Jarocińska, Lider Bukowski, Kosynier Bukowski, Świat Dronów i wiele innych.

➡ Tutaj przeczytasz opinie na Nasz temat 

Dołącz do reklamowej rewolucji! Działaj odważnie z Iron Sky.

3.jpg

Zaufali Nam

tvn 24
Ubezpiecz drona
Aero festival
Leszno
ULC
Infodron
Hunters
Straż Pożarna
Świat dronów
Systemia
Straż Graniczna
Sano
Buk
Instal Compact

InfoDron

Sklep z dronami i modelami RC. Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona. Budowa, serwis i naprawa dronów. Reklama i usługi z drona. 
Polskie Centrum Szkolenia Operatorów Dronów / Pilotów RPAS - Szkolenia UAVO Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Łódź, Leszno, Gniezno, Piła, Bydgoszcz, Warszawa.
Dariusz Wąsowicz tel: 519 410 610 | Jakub Andraszyk tel: 663 944 151 I email: biuro@ironsky.pl
2016 © Copyright www.IronSky.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie zabronione.